Rezervasyon

Servis & Activiteler

MELEKLEREVİ'Nİ TERCİH ETTİĞİNİZ ZAMAN;

*Önceden uçuş bilgilerinizi bize verdiğiniz taktirde size Kayseri veya Nevşehir havaalanlarından ücretli transfer,
* Havaalanından veya otelden araç kiralama, rehber, şoför temini,
*Bölge turları için, özel tur veya grup turları,
*Kendi aracınız ile gelirseniz çok özel ve tur haricinde gidebileceğiniz Kapadokya'nın başka yüzlerini görebileceğiniz bizim hazırladığımız kroki ile,
*Sıcak hava balonu, at ile safari veya grup turu, vadi yürüyüşleri, atv, bisiklet ve motorsiklet kiralayarak gezebileceğiniz rotalar ile ilgili bölgemizdeki profesyonel turizm acentalarına yönlendirerek yardımcı olmaktayız.

Akşam yemekleri için (200mt.yürüme mesafesinde) şehir merkezindeki restoranlara gidilebildiği gibi sabah rezervasyon yapıldığı taktirde Meleklerevi’nde akşam yemeği yemek mümkündür.
Gün batımındaki kızıl ışık oyunlarını ve kapadokyanın eşsiz manzarasını şaraplarınızı yudumlayarak seyredebileceğiniz panoromik teraslar...
Sezlonglarımız ve hamağımız turdan yorgun dönen misafirlerimize dinlenme ve güneşlenme imkanı sağlamaktadır.
Salıncağımız,yapbozlarımız, boyama kitaplarımız, çivi sahada maç, ve golden retriever Çapkın! Oynamak için minik misafirlerimizi beklemektedir. Ah!Bir de çocukların sevgilisi kaplumbağamız Hatti!
Meleklerevi mahzeni hem kendi adına şişelenmiş yöresel şarapları hemde uluslararası şeçkin şarap koleksiyonuyla misafirlerine doyumsuz tatlar sunmaktadır.
Sigara dumanı doğal yapıya zarar vermektedir. Bu sebeple odalarımızda ve kapalı alanlarda sigara içilmemektedir. Göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

 

Rezervasyon
Loading...