Rezervasyon

Özel Teklifler

Amacımız güzel bir tatil geçirmeniz amacıyla sizlere yardımcı olmak ve Kapadokya'nın muhteşem atmosferini yaşamanız.Kapadokyada yapacağınız Turlarla ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir:

Havaalanı Transferi:Shuttle servisler ile Nevşehir Havalimanı-Otel transferi tek yön kişi başı 40 Tl olup,Kayseri Havalimanı-Otel ise 50 Tl'dir.Her uçak için servis bulunmakta olup rezervasyon yapmanız gereklidir.Özel transfer isterseniz 75€'dur.

Kapadokya Turu:Rehber,araç,şoför,müze girişi ve öğle yemeğinin dahil olduğu Uçhisar,Göreme,Avanos,Zelve,Paşabağ,Devrent ve Ürgüp noktalarını kapsayan bölge turu(Kırmızı Tur) kişibaşı 40 €,Yeraltı şehri ve Ihlara turunu kapsayan yeşil tur ise 40 €'dir.Turlar sabah 09:30 civarı başlayıp akşam 16:00-17:00'a kadar devam etmektedir.Özel tur isterseniz rehber,araç ve şoför dahil 140 €'dur.Sadece rehberlik hizmeti ise 60€'dur.

Balon Turu:Nakit ödemede kişi başı ücreti 90 €uro,kredi kartıyla ödemede ise kişi başı ücreti 100 €uro'dur.Bu ücrete otelden alıp otele bırakma ve uçuş öncesi balon ofisinde küçük bir kahvaltı dahildir.1 Nisan 2020 sonrası fiyatlar kişi başı nakit 140€,kredi kartı ile ise 150€ revize edilecektir.

Balon İzleme Turu:Kapadokyanın muhteşem güzelliğine bir de Balonlar eklenince muhteşem oluyor.Bütçenizi sarsmayacak bu tur yaklaşık 2 saat sürmekte olup fiyatı kişibaşı 25€'dur.

Atv Turu:Otelden alıp otele bırakma servisi dahil 2 saatlik vadi içerisinde ve peribacaları etrafında yapacağınız 2 kişilik 1 atv'nin ücreti 240 TL'dir.Herhangi bir ehliyet şartı bulunmamakta olup kullanması oldukça kolay ve zevklidir.

 

Rezervasyon
Loading...