Kapımıza değil, kalbimize vuran buyursun

LÜKSÜN KEYFİNİ ÇIKARIN

LÜKS OTEL & EN İYİ RESORT

ODALAR VE SUİTLER

LÜKSÜN KEYFİNİ ÇIKARIN

LÜKS OTEL & EN İYİ RESORT

ODALAR VE SUİTLER

MELEKLER EVİ

Hayallerinin Peşine Düş!

Mutluluk, gidilen yolun üzerindedir, yolun sonunda değil,Mutlu olmanın zamanı ise , bugündür, yarın değil. Akıllı insan odur ki,sahip olmadığı şeyler için üzülmez. Sahip olduğu şeylerin değerini bilir, sevinir. Filozof Epiktetos

LUXURY HOTEL

En iyi Odalarımız

Melekler Evi

Sonsuzluk

2 GUESTS

30 m²

REZERVASYON YAP
Kapadokya

Kapadokya'yı

Keşfet

60 milyon yıl önce, Erciyes, Hasandağı ve ikisinin arasında kalan Göllüdağ, bölgeye lavlarını püskürtmesi ile biriken küller yumuşak bir tüf tabakası oluşturdu. Tüf tabakasının üzeri yer yer sert bazalttan oluşan ince bir lav tabakasıyla örtüldü.

Yağmurlar çatlaklardan sızıp yumuşak tüfü aşındırmaya başladı. Isınan ve soğuyan hava ile rüzgârlar da oluşuma katıldı. Böylece sert bazalt kayasından şapkaları bulunan koniler oluştu. Bu değişik ve ilginç biçimli kayalara halk bir ad yakıştırdı: ``Peri bacası``.

Aktiviteler
GÜZEL YEMEKLER

Restorant

Gün batımındaki kızıl ışık oyunlarını ve kapadokyanın eşsiz manzarasını şaraplarınızı yudumlayarak seyredebileceğiniz panoromik teraslar... Sezlonglarımız ve hamağımız turdan yorgun dönen misafirlerimize dinlenme ve güneşlenme imkanı sağlamaktadır

Slide Slide

Slide Slide

Aktiviteler

Doğanın bizlere sunduğu tüm güzellikleri yakından seyretmek için, onlara dokunmak için, içinde barındırdığı huzuru yaşamak ve doğanın oksijenini solumak.